Je investice do kryptoměn pro mě?

Signály jsou startovní a vzdělávací produkt, kde Tě společně provedeme kryptoměnami. Probereme teorii i praxi. Díky tomu rychle pochopíš, jak tento svět funguje. Kryptoměny jsou velmi emotivní a zisky se denně pohybují až k 100% zisku při pozitivním trhu. Vyzkoušíš si jednotlivé obchody a díky našim návodům se velmi rychle naučíš postupy vedoucí k ziskům. Vše je velmi jednoduché, protože skrze naši aplikace danou kryptoměnu jedním klikem koupíš a druhým klikem prodáš. Celou dobu Tě s individuální přístupem povedeme za ručičku do té doby, než začneš stabilně profitovat. Pokud jsi již pokročilý, věříme, že Ti pomůžeme se posunout o laťku výše a zdokonalíš svůj obchodní systém.

Pokud chceš ukázat, jak funguje svět kryptoměn a vydělávat na rychlejších obchodech, pak je tento produkt pro Tebe.

Co je cílem produktu?

Produkt j​e zaměřený na první setkání s kryptoměnami, protože vstup do tohoto světa je pro nováčka velmi složitý. ​Je to nové odvětví a může pro Tebe být na první pohled matoucí. Proto jsme Ti vše připravili tak, ​aby se pro Tebe stal svět kryptoměn přehledným a jednoduchým. ​Následným vzděláváním pak přichází ziskovost. Proto i naše motto zní: ,,Vzdělávej se vydělávej!” J​ako nováček musíš počítat s tím, že první měsíc nemusí být ideální. Často trvá déle, než si navykneš na nové burzy a nastuduješ naše postupy a návody. ​Přesto všechno se plno nováčkům daří již od počátku. Nepřestávej na sobě však pracovat ani v dobu, kdy hned první týdny vyděláš desítky procent!

Kolik můžu měsíčně vydělat?

Přestože označujeme produkt signály za vzdělávací, když se podíváš na naše výsledky, zjistíš, že náš traderský tým je velmi profitabilní. Dle roční historie máme profit téměř 400 %, a to vše transparentně skrze veřejný portál CryptoCompare, kde se mezi sebou srovnávají tradeři.

  • Měsíční průměrný zisk je kolem 30 %

Za dobrého trhu kolem 60-70 % a při velmi špatném do 10% zisku. Kryptoměny nabízí extrémní potenciál zisků, ale na druhou stranu i emoční riziko. Tvůj výdělek závisí na Tvých zkušenostech. Proto se pečlivě vzdělávej všemi materiály, které Ti posíláme, abys ideálně překonával i naše výsledky.

Zvládnu to jako úplný nováček?

Většina členů, kteří si kupují tento produkt, jsou jako Ty, úplní začátečníci a nováčci ve světě kryptoměn. Našimi kurzy a produkty prošlo přes 4000 lidí a díky jejich zpětným vazbám tento produkt neustále posouváme a vyvíjíme, aby pro Tebe byl co nejjednodušší. Chceme, abys i Ty uspěl, a to je důvod, proč nepolevujeme a vše vylepšujeme tak, abychom Ti společně mohli pomoci i s Tvým úspěchem! Takže ano, tento produkt je přesně pro Tebe. Avšak pokaždé, když člověk s něčím novým začíná, tak dělá chyby, proto do začátku začni jen s pár tisíci korunami, aby sis vše vyzkoušel a našel důvěru v obchodování kryptoměn.

Co je v ceně produktu?

Určitě sis všiml při úvodu šesti bodů, co obsahuje náš produkt a říkáš si, jestli je vůbec možné získat takový komfort. Ano, je to tak! V produktu signály získáš přístup do naší aplikace Beacoin, kde Ti chodí veškeré informace ze světa kryptoměn včetně tipů na ziskové obchody. Jedním kliknutím nakoupíš dané kryptoměny, druhým kliknutím prodáš. My Ti řekneme, kdy vstupujeme a naučíme Tě, kdy vystoupit. Vše naprosto jasně a zřetelně. Kryptoměnovým světem Tě provází plná řada video návodů od koupě bitcoinu, až po finální proces obchodováním. Mezi tím Tě vzděláváme v jednotlivých kryptoměnách. ​Pokud budeš potřebovat pomoc specialisty, jsme tu pro Tebe téměř 24 hodiny denně, abychom Ti pomohli vyřešit Tvé otázky. ​V neposlední řadě je tu pro Tebe celá komunita, která si pomáhá. Ve facebookové skupině je přes 7 000 lidí, kde více jak polovina prošla našimi produkty.

Jaký je postup po zakoupení?

Po zaplacení Ti obratem přijde email s odkazy na všechny podstatné kanály, které bys měl následovat, abys mohl maximálně využít našich služeb.

  • Odkaz na appku a speciální signální skupinu
  • Kontakt na live chat s individuální podporou
  • Kurzy a vzdělání
  • Manuál řízení peněz
  • Jaké burzy využívat a jak na nich operovat a vše co bys mohl potřebovat

Jak probíhá obchod?

Do aplikace Ti přijde signál, kde přehledně uvidíš, jakou kryptoměnu máš koupit, vstup do obchodu, čas na reakci a očekávanou délku držení obchodu. Díky naší aplikaci můžeš ​jedním klikem ​během pár sekundu kryptoměnu ​nakoupit ​a posléze i ​prodat. ​Ke každému signálu dostáváš ​graf a důvod vstupu. ​Průběh obchodu náš tým monitoruje a dává Ti v průběžné informace o daném obchodě včetně výstupů. Často vystupujeme po částech kvůli možnosti obrovského zisku. Naše signály zkrátka nejsou jen nakup a tady máš výstupy, ale řídíme pro Tebe celý obchod, aby z toho byl vzdělávací proces a mohl jsi reálně mít stejné výsledky jako máme my.

Co mám udělat pro nejlepší výsledky?

Za celý rok, co naši komunitu budujeme, jsme s našimi členy vytvořili plno video návodů a manuálů z praxe. Přidej se na všechny naše sociální sítě, hlavně na youtube. Na youtube se dostaneš zde na webu v TV sekci. Youtube má několik kategorií, které bys měl shlédnout – Trading Univerzita, Crypto Univerzita a Analýzy kryptoměn. Dále máme pro Tebe připravený dokument řízení peněz v signálech a video, jak signály řídit. Nezapomeň ani na Univerzitu v části webu, kde opět najdeš odkazy na další vzdělávací proces. V kategorii START Tě za ručičku provedeme vším, čím se okolo kryptoměn zabýváme a jak Ti můžeme pomoci. V neposlední řadě sleduj, co píšou naši tradeři a využívej livechat s naším specialistou. Tento proces Tě posune nejdál a Tvoje výsledky se budou bleskurychle zlepšovat.


Začátečník

Co, že to jsou ty kryptoměny? Jak mám nakoupit svůj první bitcoin? Jak vlastně vůbec začít? Ukážeme Ti cestu začátečníka krok po kroku.


Trader

Máš zkušenosti s tradingem a chceš přístup k profi informacím? Rád bys viděl ziskové strategie krypto traderů? Připoj se k našemu týmu.


Pokročilý

Základy znáš. Máš založenou peněženku a vykonal jsi desítky obchodů na burze. Náš traderský tým Ti naservíruje obchody s vysokým ziskem.


Investor

Zajímají tě kryptoměny, ale nemáš na ně čas? Rád bys nadstandardní zhodnocení? Nenech své peníze ležet tam, kde ani nepokryjí inflaci!


Next Post

8 denní videotrénink zdarma

Po Lis 11 , 2019
Signály jsou startovní a vzdělávací produkt, kde Tě společně provedeme kryptoměnami. Probereme teorii i praxi. Díky tomu rychle pochopíš, jak tento svět funguje. Kryptoměny jsou velmi emotivní a zisky se denně pohybují až k 100% zisku při pozitivním trhu. Vyzkoušíš si jednotlivé obchody a díky našim návodům se velmi rychle […]